Information in English
Litteraturhuset
Kontakt
Kontakt

Andreas WieseDaglig leder Andreas Wiese
Telefon: 22 95 55 32 | Mobil: 916 00 403
Epost: awiese@litteraturhuset.no

 

Administrasjonssjef Tone Jørpeland Lunde
Telefon 22 95 55 33 | 924 53 678
Epost: tone@litteraturhuset.no

 

Programsjef Andreas Liebe Delsett (i permisjon)

 

   

biljana

Barne- og ungdomsansvarlig Biljana Kovacevic   
Telefon: 22 95 55 41 | Mobil: 976 82 839
E-post: biljana@litteraturhuset.no  

 

  Programsjef Linn Rottem (vikar)
Telefon: 22 95 55 34 | Mobil: 414 41 487
E-post: linn@litteraturhuset.no

Programkoordinator Åshild Lappegård Lahn (vikar)
Telefon: 22 95 55 35 | Mobil: 977 10 530
E-post: ashild@litteraturhuset.no

Teknisk leder Mads Metz
Telefon: 22 95 55 36 | Mobil: 473 68 564
E-post: mads@litteraturhuset.no

 Utleieansvarlig Velaug Bergum
Telefon: 22 95 55 37 | Mobil: 970 38 074
E-post: utleie@litteraturhuset.no

Koordinator/sentralbord Madeleine Metz
Telefon: 22 95 55 30 | Mobil: 916 19 839
E-post: madeleine@litteraturhuset.no

Tekstansvarlig Lina Undrum Mariussen (vikar)
Telefon: 22 95 55 42 | Mobil: 976 80 182
E-post: lina@litteraturhuset.no 

Astrid Urdal

Tekstansvarlig Astrid Urdal (i permisjon)
 

 

 

 

   


 

               

 

 

Litteraturhusets administrasjon ligger i 2. etasje og har åpent mandag til fredag kl. 10-15. Telefontid kl. 09-16.

Torsdag er administrasjonen stengt fra kl. 14.00-14.45 pga. møte.


Administrasjonen

Tlf.: 22 95 55 30
post@litteraturhuset.no


Kafe Oslo
Tlf.: 21 54 85 71
post@kafeoslo.no


Tanum Litteraturhuset
Tlf.: 23 69 10 80
litteraturhuset@tanum.no

Del denne siden på:
Print

Kafe Oslo
tlf: 21 54 85 71
man - tor 10.00 - 00.30
fre - lør 10.00 - 02.00
søndag 12.00 - 20.00

Tanum Litteraturhuset
tlf: 23 69 10 80
man - fre 11.00 - 20.00
lørdag 10.00 - 17.00
søndag 12.00 - 16.00